Álláslehetőség

Cégünk jelenleg

        ÉRTÉKESÍTŐ, ÜZLETKÖTŐ

munkatársakat keres országos szinten.

Elvárások :
  • középfokú végzettség
  • értékesítési tapasztalat
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • eredményesen tud egyedül és csapatban is dolgozni
  • megbízhatóság, lojalitás
  • ambíciózus, sikerorientált személyiség
  • számlaképesség.

Feladatok:

  • új üzletek felkutatása
  • üzletkötés, rendelésfelvétel
  • tárgyalások egyeztetése, levezetése
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel

Amit kínálunk :

  • versenyképes jutalék
  • piacképes, úttörő termékek
  • számítógép használat és telefonálási lehetőség a cég központjából (Budapest)
  • rugalmas munkavégzés
  • erős csapatszellem
  • hosszú távú munkalehetőség.

A jelentkezéshez szükséges :

  • önéletrajz referenciával,
  • motivációs levél,
  • interjú.

Hosszú távú munkalehetőséget kereső, megbízható és elkötelezett személyek jelentkezését várjuk!

Ha érdeklődik valamely álláslehetőség felől vagy kérdése volna, kérem, keressen meg minket, és rövid időn belül felvesszük Önnel a kapcsolatot:

Az Ön neve:
Cégnév:
E-mail címe:
Megjegyzés:

informatikai tanácsadás

ITSource Outsourcing: Elérhetőségeink ITSource Outsourcing: Partnerek ITSource Outsourcing: hírek az Outsource világából Telefon alközpontok, mobil flották, GSM adapterek Hálózatüzemeltetés, szerverfelügyelet, tárhely & weblapkészítés, ADSL, Bérelt vonal ITSource Outsourcing: Miért outsource? ITSource Outsourcing: cégünk főoldal angolul